Sutvirtinimo sakramento teikimo šventė (2019-06-14)
Paskelbta: 2019-06-17 16:46:05
2019 m. birželio 14 d. Kauno Šv. Kryžiaus bažnyčioje arkivyskupas emeritas Sigitas Tamkevičius SJ teikė Sutvirtinimo sakramentą.

Sutvirtinimą priėmė 10 jaunuolių, visus mokslo metus jam besiruošusių šioje parapijoje, ir 8 kitų parapijų nariai (jaunuoliai bei suaugusieji).

Eucharistijai vadovavo arkivyskupas emeritas Sigitas Tamkevičius SJ, koncelebravo kun. teol. lic., relig. mgr. Artūras Kazlauskas bei Kauno Šv. Kryžiaus parapijos kunigai – klebonas kun. Valdas Paura OCD, vikaras kun. Emilijan Vladislov Bojko OCD ir altarista kun. Jonas Račaitis.

Arkivyskupas savo pamoksle pabrėžė krikščioniškojo džiaugsmo, maldos ir gerų darbų praktikavimo svarbą tolesniame Sutvirtinimą priimančiųjų gyvenime.

Dėkojame visiems, savo malda ir palaikymu prisidėjusiems prie šios gražios šventės!

Parengė Teresė Tolvaišytė