Teritorija (parapijos ribos)

Rytinė riba: Radvilėnų plento pietinis dalies vakarinė pusė.

Pietinė riba: Tunelio g., M. K. Čiurlionio g., Prietilčio g., Nemuno upe iki pusiasalio vakarinio taško.

Vakarinė riba: Nuo pusiasalio vakarinio taško, užutekiu iki pėsčiųjų tilto. Pėsčiųjų tiltu, kertant Karaliaus Mindaugo pr., S. Daukanto g., Vienybės a.

Šiaurinė riba: V. Putvinskio g., Žemaičių g., K. Donelaičio g., Parodos g., K. Petrausko g., Vydūno al.

Miesto gatvės:

Apynių g., Ąžuolyno g., Baritonų g., Bažnyčios g., K. Būgos g., M. K. Čiurlionio g. (neporiniai nr.), Dainos g., S. Daukanto g. (poriniai nr.), M. Dobužinskio g., K. Donelaičio g. (nr. 18-60 ir 1-71), E. Fryko g., Gedimino g., Girstupio g., Griunvaldo g., Joninių g., Laisvės al. (nr.1-55 ir 2-60), Karaliaus Mindaugo pr. (nr. 35 – didėjant iki pabaigos), Karo ligoninės g., Kaunakiemio g., Kęstučio g. (nr. 1-53 ir 2-52), Krėvos g., Margio g., A. Mickevičiaus g., Miško g., V. Mykolaičio–Putino g., Nepriklausomybės a., Paparčių g., Parodos g. (poriniai nr. 2-26), Perkūno al., K. Petrausko g. (nr. 33-43), Prietilčio g., V. Putvinskio g. (neporiniai nr. 1-51), Radvilėnų pl. (pietinės dalies vakarinė puse), Sopranų g., Spaustuvininkų g., Sporto g., Stakių g., Šiaulių g., Tenorių g., Totorių g., Trakų g., Tunelio g. (neporiniai nr.), Turbinų g., Vaidilutės g., T. Vaižganto g., Vienybės a. (rytinė pusė), Vydūno al. (poriniai nr.), Vytauto pr., Žemaičių g. (nr. 1-9).

Šv. Kryžiaus (karmelitų) parapijoje yra Šv. Arkangelo Mykolo (Įgulos) bažnyčia Rektorato teisėmis.

Šv. Kryžiaus (karmelitų) parapija ribojasi su Šv. Antano Paduviečio, Švč. Jėzaus Širdies, Šv. Apaštalų Petro ir Povilo Arkikatedros Bazilikos ir Kristaus Prisikėlimo parapijomis bei Vilkaviškio vyskupija.