SKELBIMAI atgal

Kviečiame vaikus ir jaunimą rengtis Atgailos, Eucharistijos ir Sutvirtinimo sakramentams mūsų parapijoje 2019-2020 m. m.
Paskelbta: 2019-05-22 14:39:05

Užsiėmimai vaikams ir jų tėveliams, ruošiantis Atgailos sakramentui ir Pirmajai Šv. Komunijai numatomi nuo rugsėjo mėn., sekmadieniais, po 10 val. šv. Mišių.

Užsiėmimai jaunuoliams, ruošiantis Sutvirtinimo sakramentui, numatomi antradieniais, 16 val. (laikas gali kisti priklausomai nuo grupės poreikių). T. p. pasiruošimo programoje numatytos kelios savaitgalio išvykos.

Registracija parapijos raštinėje arba el. paštu karmelitubaznycia@gmail.com, nurodant vardą, pavardę, amžių, kuriems sakramentams nori ruoštis, tėvų/globėjų vardus ir pavardes bei telefoną (vėliau bus atsiųsta atmintinė bei išsamesnė registracijos anketa).

Parapijos katechetė Teresė Tolvaišytė, 867839858